У Фастові створили мурал пам’яті патріарха Любомира Гузара
  • Чтв, 22/08/2019 - 13:28

21 серпня у Фастові за ініціативи громади УГКЦ на одному з парканів міста створили черговий мурал, який приурочили пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара.

Із зображенням Блаженнішого Любомира видніє напис «Найважливіше в житті – БУТИ ЛЮДИНОЮ». Інформацію про цю подію повідомив протоєрей Віталій Марцинюк, парох місцевої громади УГКЦ. «Блаженніший Любомир – наш духовний Батько, покликаний Господом до неба. Сьогодні Його "золоті слова" вписалися у симфонію мистецького муралу», – зазначив душпастир.

Він також повідомив, що автором цього муралу став священник Київської архиєпархії о. Василь Комарницький із м. Липовець, що на Вінниччині. «З великим трепетом та переживанням о. Василій подарував нам зображення нашого Небесного Патріарха», – написав о. Віталій.

Зазначимо, що у Фастові триває праця над муралом «Моя квітуча Україна». Раніше ми повідомляли, що завдяки цій ініціативі народилися нові мистецькі зображення, що своїм особливим шармом вписалися у загальну симфонію культурно-мистецької мозаїки. Реалізація мистецького проєкту стала можливою завдяки підтримці Благодійного фонду «Карітас-Київ»

Пресслужба Київської архиєпархії

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць