Блаженніший Святослав відвідав Черкаси та Смілу
  • Птн, 29/04/2022 - 15:35

У дні Світлого тижня Блаженніший Святослав відвідав парафії УГКЦ на Черкащині, щоб привітати всіх мешканців Шевченкового краю з найбільшим християнським святом Пасхи Господньої.

У храмі Покрову Пресвятої Богородиці в Черкасах Глава УГКЦ поспілкувався з парафіянами та вимушено переселеними особами. Тут знайшли для себе тимчасове місце перебування мешканці Краматорська і Слов’янська, а також Харківщини і Херсонщини.

Від імені парафіян о. Ігор Котенко щиро подякував Блаженнішому Святославу за візит: «На цій багатостраждальній дорозі України, від страстей до воскресіння, ви з нами як батько, співстраждаєте зі своїми дітьми, плачете, витираєте сльози з їхніх очей, молитеся».

Разом з Блаженнішим Святославом прибув гуманітарний вантаж – продуктові набори для потребуючих від патріаршої фундації «Мудра справа». Цю ініціативу вдалося реалізувати завдяки жертводавцям, таким як парафія Святої Варвари УГКЦ у Відні та Філадельфійська архиєпархія УГКЦ у США, які зібрали сотні тисяч доларів, щоб забезпечити українців, постраждалих від війни, їжею.

Блаженніший Святослав передав черкаським дітям подарунки та листи підтримки від дітей з Німеччини. Він привітав усіх жителів міста Черкаси та цього Шевченкового краю зі святом Пасхи Господньої і побажав веселих свят, а головне миру, «того миру, який сьогодні приходить від воскреслого Христа». Завершився візит спільною молитвою.

У Смілі Блаженніший Святослав відвідав парафію Преображення Господнього. Після молитви в парафіяльній каплиці Предстоятель УГКЦ ознайомився з процесом будівництва парафіяльного центру. Парох о. Андрій Чик розповів про свій спосіб підтримки українських військових. Для будови храму парафіяни довший час збирали фундаментні блоки. З початком активної фази війни ці блоки передали на потреби військових.

Глава УГКЦ подякував священнику за його служіння і за те, що, попри складні часи, він залишився зі своїми парафіянами.

 


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць