ICC опублікував вичерпний звіт «Переслідувачі року» за 2023 рік
  • Пон, 06/11/2023 - 14:11

Міжнародний християнський концерн (ICC) оголошує про випуск  звіту «Переслідувачі року» за 2023 рік. У 88-сторінковому звіті названо країни, організації/групи та осіб, які переслідують, ув’язнюють, катують і вбивають християн за сповідування своєї віри.

За оцінками, у всьому світі існує від 200 до 300 мільйонів переслідуваних християн, проти яких ICC бореться, використовуючи тристоронній підхід: допомога, адвокація та обізнаність.

«У цьому звіті ми викриваємо зло переслідувачів, щоб пробудити Захід і заохотити законодавців вжити заходів проти тих, хто ув’язнює, катує та вбиває людей за їхні релігійні переконання. «Звіт про переслідувачів року за 2023 рік» — це ресурс, призначений для підтримки та захисту християн незалежно від конфесії чи секти, але він також підтримує всі релігійні народи, яким відмовляють у Богом даному праві на релігійну свободу», — каже Джефф Кінг, президент ICC.

Кінг згадує про кілька гарячих точок цього року, зокрема про Пакистан, «де 5000-натовп радикальних мусульман знищив два десятки церков і сотні будинків у християнському анклаві Джаранвала. А в Нігерії за останні двадцять років мільйони християн зазнали нападів з боку радикальних мусульман, що призвело до загибелі одного мільйона і втрати трьох з половиною мільйонів ферм».

«По всьому світу наших братів і сестер можуть ув’язнити або вбити просто за те, що вони вважають себе послідовниками Ісуса. Законодавчо їм заборонено розповідати іншим про свою віру, а закони про заборону навернення та богохульство використовуються для фальшивого звинувачення християн у злочинах», – продовжив Кінг.

У  звіті «Переслідувачі року» за 2023 рік  ICC знову склав вичерпний список найгірших переслідувачів у світі з розподілом за окремими акторами, організаціями та країнами.

Звіт за 2023 рік включає такі країни, як Нігерія, Північна Корея, Індія та багато інших. До нього входять такі групи, як Об’єднання демократичних сил, Аль-Шабаб, бойовики Фулані, терористичні групи Сахелю, Талібан і Татмадо (бірманська армія). Йдеться лише про Йогі Адітянатха, Сі Цзіньпіна та Кім Чен Ина.

Команда ICC, що складається з аналітиків із Вашингтона, іноземних експертів і співробітників, які працюють у багатьох країнах, які найбільше переслідуються, щорічно витрачає тисячі годин на деталізацію, аналіз та каталогізацію звітів про переслідування. Протягом року вони також розробляють докладні звіти про країни з найгіршими показниками релігійної свободи.

Цей звіт, який публікується щороку, є важливим інструментом для ЗМІ та урядовців, які працюють на підтримку тих, кого переслідують за віру.

Звіт «Переслідувачі року» за 2023 рік  структурує інформацію за допомогою зручної для читання графіки, яка полегшує її розуміння. Кожний розділ, присвячений правопорушнику, включає аналіз, перелік форм переслідування, часові рамки та оцінки інформації, включаючи «Стан церкви» в кожній сфері, «Рекомендації ICC», у якому перераховано кроки, які можна/потрібно зробити, щоб змінити ситуацію; «Пропаганда ICC на роботі», що показує прогрес, досягнутий після того, як ICC виступила за зміни, і «Проблиск надії», який висвітлює те, що відбувається навіть попри безлад і переслідування.

«Ми також хочемо пролити світло на те, як Господь діє через життя переслідуваних», — каже Кінг. «Після 20 років перебування на чолі International Christian Concern (ICC) мене надихає мужність християн на географічних околицях нашої віри. Вони сміливо свідчать і протистоять переслідувачу. Вони є двигуном всесвітньої церкви. Наш розділ «Проблиск надії» висвітлює їхні історії та зростання підпільної церкви».

Експертиза International Christian Concern (ICC) у геополітичних питаннях та їхні співробітники з корінного населення за кордоном роблять їх основним джерелом розвідувальних даних про розвиток кризових ситуацій у всьому світі.

ICC працює з жертвами, довгостроково, коли це необхідно, але не створює залежності; і хоча вона має 5-зірковий рейтинг Charity Navigator, її мислення «служіння на першому місці» ставить служіння перед збором коштів, служіння Господу та переслідуваним насамперед. ICC вважає, що кошти йдуть за вірністю, про що свідчить 28 років його служіння з довгою історією зростання.

ICC допомагає переслідуваним християнам з усіх конфесій, включаючи протестантів, католиків і православних. «Усі, хто називає Христа Царем, повинні об’єднатися в ці важкі дні, попри важливі теологічні розбіжності», — сказав Кінг.

ICC молиться, щоб цей звіт допоміг читачам та їхнім церквам бути в курсі їхніх страждаючих братів і сестер і щоб читачі, своєю чергою, використовували цей звіт та інформацію для підтримки справи релігійної свободи.

З 1995 року ICC служить глобальній переслідуваній церкві через свій тристоронній підхід: допомога, адвокація та обізнаність. ICC існує, щоб перев’язувати рани переслідуваних християн і будувати церкву в найважчих частинах світу.