Папа: віра – це взаємини і зустріч з Божою любов’ю
  • Срд, 19/06/2019 - 14:06

У вівторок Папа Франциск закликав своїх прихильників в соціальній мережі Твіттер до усвідомлення віри як взаємин і зустрічі.

Віра є взаєминами, зустріччю і завдяки спонуці Божої любові ми можемо передавати, приймати й розуміти дар іншого та йому  відповідати» – це твіт, який  Папа Франциск опублікував на своєму аккаунті @pontifex у вівторок 18 червня 2019 року.

Ці слова перегукуються із Посланням Святішого Отця на 53-ій Всесвітній День суспільних комунікацій, що відзначався 2 червня ц.р. «Ми один одному члени. Від social network communities до людської спільноти», – такою є тема цього послання, в якому Папа наголошує, що Церква – це також мережа, сплетена євхаристійним сопричастям, де єдність ґрунтується не на «like», але на істині, тобто, на «амінь».

Він підкреслює, що «актуальний контекст закликає нас усіх інвестувати в стосунки, утверджувати також і в мережі та через мережу міжособистісний характер нашої людської природи. Ми, християни, покликані ще більше свідчити це сопричастя, яке позначає нашу ідентичність віруючих».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць