У Варшаві юристи дискутують про аборт та євгеніку
  • Втр, 25/09/2012 - 00:00

У Варшаві, столиці Республіки Польща, триває міжнародна конференція юристів, присвячена юридичним аспектам охорони людського життя до народження. В конференції, що проходить в Бібліотеці варшавського університету під патронатом Великої Герцогині Люксембургу, беруть участь експерти з Європи та США.

Учасники конференції говорять про юридичну проблематику охорони людського життя до народження, досвід інших країн, євгенічні рішення, а також суспільний контекст змін в законодавстві. Проведення конференції також пов’язане із цивільним проектом закону, що має на меті виключення з польської юридичної системи постанов, що допускають легальні аборти. Незважаючи на те, що проект підтримало понад 600 тисяч громадян, у парламенті його відкинули. Через це група юристів вирішила взятись до дій, щоб об’єднати усі можливі юридичні засоби з метою захистити людське життя ще в утробі матері.

«Міжнародні організації намагаються впливати на політиків в окремих країнах, щоб вони розширювали доступ до абортів та контрацепції. Однак, з іншого боку, можемо спостерігати протилежну тенденцію: зростає активність осіб, які виступають проти них. І саме про це ми хочемо говорити в контексті конкретних юридичних рішень», – зазначив співорганізатор конференції доктор Томаш Сєньов з Інституту верховенства права.

Патронат над конференцією «Доктринальні та правові основи захисту людського життя у пренатальній фазі – міжнародні перспективи» обійняла Її Королівська Величність Велика Герцогиня Люксембургу. Почесними патронами виступили також Його Королівська Величність Пол фон Ольденбург та міністр юстиції Ярослав Говін.

За матеріалами ekai.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць