Загроза для статус-кво Єрусалима
  • Пон, 20/01/2020 - 10:51

Представники Англіканської Церкви зустрілися в Йорданії з православним патріархом Єрусалима. Теофіл ІІІ визнав, що існує небезпека для статус-кво цього міста з боку радикальних груп переселенців, які загрожують християнській спадщині. Він подякував англіканцям за підтримку і солідарність. 
“Ми стоїмо перед безпрецедентною загрозою з боку радикалів, які активно прагнуть ослабити багатокультурний, багатоетнічний та багатоконфесійний ландшафт Єрусалима”, – сказав Теофіл ІІІ,  говорячи про єврейський переселенців, які викуповують нерухомість у східному Єрусалимі. “Ситуація може призвести до того, що паломникам та місцевим християнам перешкоджатимуть потрапити до базиліки Гробу Господнього”, – додав він.
Єрарх також зазначив, що у подоланні труднощів дуже допоможе єдність Церков і християнських спільнот Святої Землі, а також підтримка релігійних лідерів усього світу. “Атака на одну з наших спільнот – це атака на всіх нас”, – сказав патріарх. Він запевнив, що англіканська спільнота і Православна Церква утішаються багатовіковим зв’язком, який важливий для обох сторін. “Поколіннями ми були особливою підтримкою одні для одних”, – сказав він.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць