Папа: Викорінюймо насильство, якого в усьому світі зазнають діти
  • Нед, 24/02/2019 - 17:40

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець підтвердив рішучість зусиль Церкви в тому, щоб вона була безпечним місцем для неповнолітніх, закликаючи разом з усіма людьми доброї волі боротися проти всіх форм насильства, від якого страждають діти.

Промовляючи до вірних після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 24 лютого 2019 р., Папа Франциск нагадав, що того дня вранці у Ватикані завершилася важлива зустріч на тему захисту неповнолітніх у Церкві. Як відомо, проблема сексуальних зловживань представників духовенства супроти неповнолітніх віддавна викликала скандал у Церкві та в громадській думці як з огляду на страждання жертв, та і через брак уваги до них та покривання винуватих з боку тих, хто займав відповідальні посади в Церкві.

«Оскільки проблема поширена на кожному континенті, – сказав Святіший Отець, – я хотів, аби ми співвідповідально та колегіально розглянули її разом, як пастирі католицьких спільнот в усьому світі. Ми вислухали голос постраждалих, молилися й просили в Бога прощення за ці кривди, ми усвідомили свою відповідальність та обов’язок вершити справедливість у істині та рішуче відкинути будь-які форми зловживання владою, сумлінням та сексуальні зловживання».

Разом творімо безпечний простір в усьому світі

Глава Католицької Церкви наголосив, що спільним бажанням є, аби «вся діяльність і місця Церкви завжди були цілковито безпечними для неповнолітніх», і щоби впроваджувалися «все необхідні заходи» для того, щоб схожі злочини більше ніколи не повторювалися. Аби Церква знову стала «повністю достовірною та гідною довіри» у здійсненні своєї місії виховання наймолодших.

«Таким чином, зуміємо від щирого серця та з усією необхідною ефективністю співпрацювати з усіма людьми доброї волі, з усіма складовими й позивними силами суспільства, в усіх країнах і на міжнародному рівні, щоби було до кінця та в усіх його формах подолане величезне лихо насильства супроти сотень мільйонів неповнолітніх, дітей та підлітків, в усьому світі», – наголосив Папа.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць