У Вашингтоні заборонили християнську передріздвяну рекламу на автобусах
  • Срд, 29/11/2017 - 12:21

Рекламу на християнську тематику про «ідеальний подарунок» в період передріздвяного посту не дозволили розмістити на автобусах у Вашингтоні. Місцева католицька архиєпархія оскаржує заборону релігійної реклами.

«Тут насправді не йдеться про конкретну рекламу чи те, як ми її представляємо», - пояснює прес-секретар Архидієцезії Вашингтону. – «Нам перекривають можливість поширювати нашу віру чи ділитись нею в громадській сфері – ось про що нам йдеться. Ми вважаємо, що це порушення наших прав, гарантованих Першою Поправкою», - зазначив Ед МакФедден.

Реклама мала зображати силуети пастухів на фоні нічного неба, в якому світить Вифлеємська зоря. На рекламі мав бути розміщений напис: «Знайди ідеальний подарунок», додаючи адресу сайту www.findtheperfectgift.org та хештег #PerfectGift.

На вказаному сайті йдеться про Христа, як «ідеальний подарунок», а відвідувачів закликають «цього Різдва віднайти ідеальний подарунок Божої любові».

Також сайт інформує про час відправи Різдвяних богослужінь в місті, про традиції Адвенту і Різдва, а також про можливість допомогти потребуючим сім’ям і бездомним.

Речник транспортної служби зазначив, що ще в 2015 році була запроваджена заборона розміщувати політичну, релігійну і пропагандистську рекламу.

Проте юристи Архидієцезії зазначають, що рекламу йоги та Армії спасіння (протестантський релігійний рух, відомий своїми акціями напередодні Різдва) на автобуси допустили, інформує CNA.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць