Всесвітній рух робітників-християн: 50 років євангелізації світу праці
  • Чтв, 13/07/2017 - 19:39

«Земля, дах над головою і праця для гідного життя», – під таким гаслом в Іспанії від 15 до 21 липня відбуватимуться Міжнародний семінар та Генеральна Асамблея Всесвітнього руху робітників-християн. Зустрічі, в яких візьмуть участь 120 делегатів, що представлятимуть християнські робітничі рухи із 42 країн, відбуватимуться в католицькому університеті Авіли. Слід зазначити, що Генеральна Асамблея збігається із відзначеннями 50-річчя Всесвітнього руху робітників-християн та його діяльності у сфері євангелізації світу праці.

Під час міжнародного семінару, що проходитиме від 15 до 18 липня, відбудеться обговорення того, як будувати солідарне суспільство та актуальних викликів для людської гідності й права на працю. Дебати відбуватимуться у світлі ситуації в Америці, Африці, Азії та Європі завдяки делегатам руху з різних континентів, які представлять ситуацію із зайнятістю та становище робітників у своїх країнах. В працях семінару візьмуть участь представники ієрархії, світу політики, профспілкових організацій.

Представники міжнародних профспілкових об’єднань і так званих «народних рухів» обговорять ситауцію із зайнятістю на світовому рівні, існуючі тенденції та перспективи на майбутнє. Єпископ Антоніо Альхора, відповідальний за душпастирство світу праці в Іспанській Єпископській Конференції, представить думки Папи Франциска на тему людської праці.

Завданням Генеральної Асамблеї, що відбуватиметься від 19 до 21 липня, є оцінити діяльність Всесвітнього руху робітників-християн протягом останніх чотирьох років та обрати провід організації на наступний період. Крім того, відбудеться аналіз пропозицій щодо завдань на наступне чотириріччя і затвердження плану дій.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць