Найпопулярніше

 • 21 Січень 2019 (17:07)

  Щорічне опитування в США виявило, що 75% респондентів хочуть “істотних” обмежень на доступ до абортів, навіть якщо більше половини респондентів в цілому підтримують.

  Опитування 1066 дорослих 8-10 січня показало, що респонденти вітають обмеження на аборт, щоб його можна було виконувати лише протягом перших трьох місяців вагітності.

  Навіть 61% респондентів, серед тих, які за аборт, висловилися за таке обмеження. Не дивно, що 96% пролайф респондентів підтримали таке обмеження.

 • 21 Січень 2019 (17:10)

  21 січня, на 73 році життя, в Луцьку в лікарні, помер отець прелат Людвік Камілевський.
  У вівторок, 22 січня,  о 12 годині - заупокійна Свята Меса в Луцькій катедрі. 
  До храму св. Вацлава, в Житомирі, тіло отця буде привезено на 19 годину, де буде вечірня за душу спочилого отця Людвіка. 
  В середу, 23 січня, о 12 годині - Свята Меса в храмі св. Вацлава, де служив останні роки отець Людвік. Після чого, труна з тілом отця буде перевезена до Полонного.  
  Похоронна Служба буде  24  січня, о 12 год. в Полонному

 • 21 Січень 2019 (18:22)

  Чи варто прощати людині, яка образила, а прощення не просила? Чи буде в цьому випадку прощення гріхом?

 • 22 Січень 2019 (09:35)

  Зустріч відбулася у важливий в історії країни період, коли після 20 років війни підписано порозуміння з Еритреєю, про що Глава Католицької Церкви згадував у своїх нещодавніх виступах як про знак надії.

  Ввечері, 21 січня 2019 р., Папа Франциск прийняв Прем’єр-міністра Федеративної Демократичної Республіки Ефіопії Абія Ахмеда Алі, який опісля також зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував заступник секретаря, відповідального за стосунки з державами, монсеньйор Антуан Камільєрі.

 • 22 Січень 2019 (09:36)

  Уніформа епохи відродження та сучасні технології: швейцарські гвардійці, що дбають про безпеку Папи, отримають вчетверо легші шоломи.

  Папська Швейцарська Гвардія, заснована 22 січня 1506 року, – одне з найвідоміших у світі військових формувань. Парадна уніформа корпусу далека від сучасних зразків, але й Ватикан намагається крокувати в ногу з часом. Обладунки, що зберегли свою характерну форму ще із Середньовіччя, куються вручну в Австрії. Там також виготовлялися двокілограмові шоломи, але тепер ситуація змінюється.

 • 22 Січень 2019 (11:34)

  Різдвяні свята – це завжди домашнє свято, а коли його святкують цілими сім’ями – це ще й гарна можливість велично проставити Творця, який став дитиною, та почерпнути щось корисне для усіх членів сім’ї.

  Так у неділю, 20 січня, в катехитичному центрі при парафії Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, з благословення настоятеля парафії митр. прот. Юрія Новіцького, понад два десятки сімей зібралися, щоби спільними колядами прославляти Всевишнього. Зібралися повними сім’ями: від малого до великого.

 • 22 Січень 2019 (11:35)

  В понеділок 21 січня 2019 року Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній Аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного Архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.

 • 22 Січень 2019 (16:10)

  Традиційна молитва в базиліці Santa Maria Maggiore

  Вірний звичаєві, започаткованому з перших днів свого понтифікату, напередодні Апостольської подорожі до Панами з метою приєднатися до учасників Всесвітнього дня молоді, вранці, 22 січня 2019 р., Папа Франциск відвідав велику базиліку Пресвятої Марії (Santa Maria Maggiore), де помолився перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Salus Populi Romani. На престіл перед чудотворним образом він поклав букет білих і червоних троянд.

  Мати в дорозі поряд із Сином

 • 22 Січень 2019 (16:11)

  Ми всі знаємо, що насильством нічого не віршувалося в нашому неспокійному світі. Так, безумовно, є безліч проблем, але війна не є засобом.

  Насильство та війни призводять до примусових міграцій, величезних страждань, витрати ресурсів, труднощів і, як правило, призводить до смерті та знищення.

  Тим не менш, примирення, на думку деяких людей, розглядається як ознака слабкості, капітуляції та навіть як ризик всього, що ми цінуємо та маємо.

 • 22 Січень 2019 (16:13)

  Пратулинські мученики — 13 греко-католицьких мирян села Пратулина, розстріляних 24 січня 1874 року сотнею царських солдатів за відмову передати сільську церкву православному священикові. У 1996 році, причислені папою Іваном-Павлом II до лику блаженних. 

  Село розташоване неподалік міста Біла в Польщі, яке колись належало до Холмської єпархії греко-католицької церкви

 • 22 Січень 2019 (16:17)

   

 • 22 Січень 2019 (17:00)

  Інституції, які були поза політикою, заразилися культурним марксизмом, який атакує сім’ю, традиції та класичні природні умови. На основі тверджень, зроблених доктором Рональдом Левант, Американська психологічна асоціація (AПA) заявила, що традиційна маскулінність шкідлива. Ліві вийшли на передній план, узагальнюючи те, що чоловіки є недосконалою групою, чия природа і поведінка шкідливі.

 • 22 Січень 2019 (18:30)

  Як повідомляють ізраїльські ЗМІ правоохоронні органи затримали десяток осіб причетних до знищення розп’яття в Умані. За їхньою інформацією йдеться про десяток брацлавських хасидів, громадян США. Українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 161, третя частина кримінального кодексу. Ця стаття у частині третій передбачає відповідальність за умисне вчинення дій спрямованих на розпалювання національної та релігійної ворожнечі.

 • 23 Січень 2019 (10:30)

  Міжрелігійна співпраця на захист гідності найслабших

  Паліативна опіка належить до права людини, стаючи відповіддю на так звану «культуру непотребу», що намагається представляти чимось «нормальним» евтаназію та байдужість щодо ближніх. На цьому наголосив архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Академії «За життя», виступаючи під час відкриття конференції «Мусульманський та християнський погляд на паліативну опіку та кінець життя», що 22-23 січня 2019 відбувається в Досі, столиці Катару.

  Поширення паліативної опіки в світі

 • 23 Січень 2019 (14:30)

  Інцидент, що трапився після Вашингтонського «Маршу за життя» на території Меморіалу Лінкольна 18 січня цього року, набув широкого розголосу в американських ЗМІ й викликав чергові поділи в американському і без того поділеному суспільстві.

 • 23 Січень 2019 (14:34)

  20 січня у Будапешті у церкві святого Михаїла, де українська громада збирається на недільні богослужіння, відбувся Другий фестиваль колядок.

  Різдвяне дійство розпочалося після Божественної Літургії. В концертній програмі пролунали колядки у виконанні хору св. Ядвіги, польської парафії в Будапешті, церковного хору української греко-католицької парафії Покрови Богородиці в Будапешті, квартету братів-семінаристів із Івано-Франківської духовної семінарії та угорського хору «Новус».

 • 23 Січень 2019 (14:35)

  До 27 січня Святіший Отець перебуватиме в Панамі, де братиме участь у XXXIV Всесвітньому дні молоді

  Апостольська подорож Папи Франциска до Панами розпочалася. Вранці, 23 січня 2019 р., авіалайнер Airbus 330 італійської авіакомпанії «Alitalia» зі Святішим Отцем на борту піднявся в небо з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно.

 • 23 Січень 2019 (20:49)

  Моральні аспекти вбивства тирана не дуже згадуються в теперішній більш терпимій і більш м’якій Церкві. Проте, цю непросту тему свого часу опрацьовували найкращі уми католицтва, такі як Тома Аквінський та Франциск Суарез. Її гаряче обговорювали в часі ІІ Світової війни німецькі офіцери – багато з них були побожними християнами, котрі задумували вбивство Адольфа Гітлера. Як відомо, їхні зусилля отримали мовчазне схвалення Пія ХІІ. Але це вже інша історія.

 • 23 Січень 2019 (21:48)

  Сьогодні Балтиморська римо-католицька Архиєпархія (штат Меріленд) оприлюднила на ресурсі Lifesitenews.com вибачення за свою невідповідну реакцію з критикою на адресу студентів-католиків з Ковіґтону, які стали жертвами атак ліберальних ЗМІ.

  Архиєпархія заявила, що передчасно оприлюднила негативну реакцію стосовно поведінки підлітків підчас конфлікту з групою Філліпса.

 • 24 Січень 2019 (08:28)

  Привітавшись з журналістами на борту літака під час перельоту до Панами, Святіший Отець анонсував свій візит до Японії, говорив про інші подорожі, про міграцію та вшанував пам’ять їхнього недавно померлого колеги з ТАСС.

  «У листопаді поїду до Японії, отож, готуйся», – сказав Папа Франциск, відповідаючи на запитання японського журналіста, що запитував його про те, чи запланований візит до його країни. Як звичайно, на початку своєї Апостольської подорожі, Святіший Отець привітався з присутніми на борту літака представниками засобів комунікації.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць