Найпопулярніше

 • 5 Березень 2020 (10:46)

  У Ватикані оприлюднено програму богослужінь Святішого Отця, пов’язаних із відзначенням Пасхи, яка цього року за новим стилем припадає 12 квітня.

  Ватиканський прес-центр поширив календар літургійних богослужінь, які Папа Франциск очолить протягом наступних місяців, що включають Великий Піст, Пасхальне Тридення та Пасху.

 • 5 Березень 2020 (10:48)

  Єпископ Лімбурга Георг Батцінг став новим головою єпископату Німеччини. Йому 58 років. Висвячений на єпископа 2016 р. Упродовж 20 років брав участь в єпархіальній формації священників. Він є доктором догматичної теології.

  На пресконференції єпископ Батцінг кілька разів наголошував, що хоче продовжувати справу свого попередника, кардинала Рейнхарда Маркса, і забезпечити діалог та єдність всередині єпископату, що – як він визнав – у своїх переконаннях «відображає все суспільство». Його єпископський заклик: Congrega in unum, тобто поєднати.

 • 5 Березень 2020 (13:52)

  Капелан Львівської міської ради та речник Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк закликав використовувати засоби гігієни у церквах для того, щоб зменшити ризики поширення будь-якої інфекції, в тому числі коронавірусу, який вже зафіксували в Україні.

 • 6 Березень 2020 (10:33)

  320 дорослих осіб охрестили в єпархії Васаї, поблизу Мумбая. На Великдень ще 50 осіб приєднаються до Церкви. В Індії християн звинувачують у прозелітизмі чи наверненні силою. На підставі фальшивих свідчень багато священників стали жертвами насильства і були заарештовані. Ось чому єпископ Фелікс Мачадо особливо наголосив на вільній волі тих, хто приймає це таїнство.

 • 6 Березень 2020 (10:37)

  Влада Канади припиняє державне фінансування тих хоспісів, які не погоджуються на проведення евтаназії у своїх структурах. На практиці це означає, що багато таких об’єктів будуть закриті. «Замість того, щоб розвивати культуру опіки, ми мчимо назустріч смерті», – пишуть канадські єпископи, застерігаючи владу від прискорення евтаназії.

 • 6 Березень 2020 (10:39)

  Нігерійські єпископи очолили марш протесту проти насильства у своїй країні. «Ми втомилися чути від уряду, що угрупування «Боко Харам» зазнало поразки. Яка це перемога, якщо люди щодня гинуть від їхніх рук?» – виступив перед присутніми Архиєпископ Августин Акубезе. На його думку, саме слабка реакція уряду на напади щодня погіршує ситуацію. «Вони не захищають невинних, не переслідують терористів. Я не хочу вживати занадто виразних слів, тому назву це просто злом», – додав голова нігерійського єпископату.

 • 6 Березень 2020 (11:24)

  До греко-католицької парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці у місті Норт Порт, що у Флориді, належать в основному парафіяни, вік яких 70-90 років, але вона одна з найбільш живих парафій УГКЦ.

  Як ідеться у фільмі «Живого ТБ», усе почалося з українського культурного центру…

  Пані Дарія Томашовська, віце-президент українського осередку ім. Свято Андрія, розповідає, що в 70-их роках сюди приїхало десь 12 українських родин заради мінеральних вод, бо їм це нагадувало Україну…

 • 6 Березень 2020 (11:26)
  Шлях ізраїльського народу через пустелю, що є місцем випробування Божого люду, але також і місцем об’явлення Божої доброти. Такою була тема шостої реколекційної науки отця П’єтро Боваті, що проводить духовні вправи для Римської Курії.
 • 6 Березень 2020 (11:28)

  Навчально-практична програма Молодіжного апостоляту парафії (МАПа) — це унікальна можливість для активних, прогресивних, креативних священників, яка має на меті розвинути необхідні компетенції для реалізації душпастирства молоді, і не тільки, в парафії.

  Особливою цінністю МАПи є творення спільноти священників, які хочуть якісно змінювати життя Церкви.

 • 6 Березень 2020 (11:30)

  Представляючи молитовне намірення на березень 2020 року, призначене для членів Всесвітньої мережі молитви в наміреннях Папи, Святіший Отець запрошує вірних до молитви за Церкву в Китаї, що «дивиться в майбутнє з надією».

  “Молімося разом за те, щоб Церква в Китаї зберігала вірність Євангелію та зростала в єдності.”

  – закликає Наступник святого Петра.

 • 6 Березень 2020 (13:12)
  «Юначе, кажу тобі, встань» (Лк. 7, 14) – такою є тема, запропонована Вселенським Архієреєм на 35 Всесвітній день молоді (ВДМ) 2020 р., який пройде на дієцезіяльному рівні 5 квітня, в Пальмову Неділю.
 • 6 Березень 2020 (13:21)

  У Ватикані виявили перший випадок каронавірусу. Про це повідомив 6 березня 2020 р. журналістам керівник прес-служби Святого Престолу Маттео Бруні.

  "Сьогодні вранці всі амбулаторні служби Управління охорони здоров'я та гігієни Держави Ватикан тимчасово призупинили свою діяльність з метою санітарної обробки приміщень після вчорашнього позитивного результату тесту на COVID-19 у одного з пацієнтів. Швидка допомога працює в звичайному режимі", - заявив офіційний представник Святого Престолу.

 • 6 Березень 2020 (14:37)

  У щоденнику св. Фаустини Ковальської написано, що Ісус обіцяв навіть найбільш закоренілим грішникам спасіння, якщо вони перед смертю хоча б один раз помоляться Вервицю до Божого милосердя або ж хтось інший помолиться її за вмираючого. Невже лише цього буде достатньо і не потрібно ані сповіді, ані покаяння? Чи не суперечить це нашій вірі?

 • 6 Березень 2020 (16:22)

  Стрічка про Богоматір з Фатіми у квітні потрапить у кінотеатри по всій Америці. Офіційний трейлер вийшов минулого тижня.

  FATIMA розповість історію реального життя трьох дітей із сільської місцевості в Португалії, Лусії душ Сантуш та її двох кузенів, які пережили видіння прекрасної дами, зрештою визнаної Марією, Богородицею.

  Як показує трейлер, діти зазнали багатьох негараздів через своє візіонерство. Їх звинувачували в брехні батьки та церковні ієрархи, навіть взяли під варту поліцейські. Однак нині тисячі паломників приїжджають до Фатіми.

   

 • 6 Березень 2020 (16:24)
  Триває реформа Римської Курії, в рамках якої Папа Франциск затвердив рішення про створення нової установи, яка управлятиме персоналом, що працює у Святому Престолі.
 • 6 Березень 2020 (16:32)

  У Франції досі триває дискусія щодо того, як мають відбудувати собор Нотр-Дам, спалений майже рік тому. Головний архітектор відстоює відновлення його колишнього вигляду, тоді як уряд Макрона вибирає більш сучасний вигляд. Остаточне рішення мають прийняти до свят.

 • 6 Березень 2020 (16:36)

  До прокуратури міста Павія на півночі Італії потрапила справа 88-річного священника, який відслужив Літургію в сусідньому місті, попри постанову про припинення релігійних обрядів через поширення коронавірусу.

  Місцеві ЗМІ інформують, що літній священник Антоніо Лунгі відслужив Літургію в Кастелло-д'Агоньї, в ній взяли участь вісім осіб. Про Літургію в місцевій церкві повідомили карабінерів, які, відповідно до процедури, передали інформацію про це в прокуратуру.

  Священника можуть звинуватити в тому, що він не виконав розпоряджень влади.

 • 7 Березень 2020 (16:39)

  Не існує прав, менш важливих за інші, – наголосив Постійний спостерігач Святого Престолу в структурах ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

  Архиєпископ Іван Юркович назвав «неприйнятними і образливими» деякі рекомендації, які містяться в доповіді ООН про свободу релігії та віросповідання. Документ представили 2 березня 2020 р. на 43-й сесії Ради з прав людини.

 • 7 Березень 2020 (17:00)

  Повернути початкову велич і зміцнити конструкцію – мета реставрації барабана купола базиліки св. Петра, спроектованого відомими Мікеланджело Буонарроті і Джакомо делла Порта.

  Риштування над ватиканською базилікою почали встановлювати ще 2 вересня 2019 р. Це було першим етапом підготовки до довгої та кропіткої роботи, яка, за попередніми прогнозами, триватиме чотири роки.

 • 7 Березень 2020 (17:04)

  Церква в Римі прийняла низку заходів відповідно до чергового декрету уряду Італійської Республіки про боротьбу з новим коронавірусом.

  Після публікації нового декрету італійського уряду від 4 березня, що передбачає закриття всіх навчальних закладів Італії та скасування публічних заходів до 15 березня, Римська єпархія також обмежила свою пастирську діяльність, призупинивши заняття з катехизації та підготовки до таїнств, духовні вправи, паломництва, роботу ораторій та інші заняття в групах.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць