Найпопулярніше

 • 26 Серпень 2017 (09:27)

  29-31 серпня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбудеться Всецерковна катехитична конференція за участю катехитів із Аргентини, Бразилії, Європи, Канади та США. Захід відбудеться з ініціативи Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та Катехитично-педагогічного університету УКУ.

   

  Участь в  заході візьме Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, який очолить для учасників конференції Архиєрейську Божественну Літургію та звернеться до них із своїм пастирським словом.

 • 26 Серпень 2017 (09:28)

  Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав узяв участь у зустрічі з делегатами Річних загальних зборів Світового конгресу українців з нагоди його 50-річчя, яка відбулася 25 серпня у приміщенні Міністерства закордонних справ України.

 • 26 Серпень 2017 (09:31)

  Із часу початку війни змінилося кілька показників того, чого українці сьогодні найбільше побоюються. Люди в Україні завжди побоювалися зростання цін, безробіття, втрати роботи та несвоєчасних виплат зарплат і пенсій. За роки війни ці страхи серед людей суттєво зменшилися. Натомість зріз страх нападу зовнішнього ворога, а також розпаду України.

   

 • 26 Серпень 2017 (09:38)

  «Щоби відбування покарання було плідним, воно повинно мати перед собою горизонт надії». На цьому наголосив Папа Франциск у відеопосланні, зверненому до молоді, що відбуває покарання в Федеральному пенітенціарному комплексі в Есейса в Аргентині та бере участь в програмах Осередку студентів, що діє в ньому. Діяльність цього осередку в пенітенціарному закладі, розташованому на південному заході від аргентинської столиці, добре відома колишньому архиєпископові Буенос-Айреса, оскільки він часто туди телефонував.

 • 26 Серпень 2017 (09:39)

  Молодь з усіх кінців Європи від 25 до 27 серпня 2017 р. зібралася у Барселоні в Іспанії, щоб заявити про своє «так» мирові й солідарності та «ні» тероризмові й поділам, що загрожують співжиттю та майбутньому континенту.

 • 26 Серпень 2017 (09:41)

  Подорож під знаком будування мостів в атмосфері слухання й діалогу. Повернувшись з Москви, кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, дав інтерв’ю для ватиканських медіа, що входять до Секретаріату з питань комунікації. З ним спілкувався наш колега Алессандро Джізотті. Перше запитання стосувалося того, з якими почуттями найближчий співробітник Папи повернувся з подорожі, щодо якої були великі очікування.

 • 26 Серпень 2017 (09:42)

  Кожен, хто цікавиться життям Ватикану або побував у Римі, знає молодих швейцарських гвардійців, що чергують при входах до маленького міста-держави, але не всі знають, що означає працювати для Папи та жити у Ватикані. «Краще пізнати швейцарську гвардію», – саме під таким гаслом 19-20 серпня 2017 р. у швейцарському місті Золотурн відбувся 27-ий з'їзд колишніх гвардійців, що зібрав понад 450 учасників.

 • 26 Серпень 2017 (09:55)

  Батьки більше впливають на християнське життя своїх дітей, ніж будь-який вчитель. Адже саме до своїх батьків діти звертаються за підтримкою, різними запитаннями, особливо коли справа стосується питань віри. Тож саме дорослі мали б зробити читання і вивчення Біблії частиною свого повсякденного життя. Декілька порад, як привчити маленьких дітей до Святого Письма.

 • 26 Серпень 2017 (09:59)

  Сьогодні глава Держави зробив оптимістичну заяву, в якій зокрема зазначив: "Найважчі часи для України вже позаду, і вона поступово перетворюється на успішну державу...". Реакція слухачів Радіо Марії на таку заяву мало кого залишить байдужим...

  Мій син в АТО, я спати не можу, у мене кожного дня печінка вигорає! - Розповідає наша слухачка. - Люди кажуть, як ти його пустила? А як не пустити, він пішов захищати ДЕРЖАВУ!

 • 26 Серпень 2017 (10:02)

  "Крізь терни - до зірок", - таким був акцент серпневої прощі Львів-Унів, яка  25 серпня вирушила від храму св. Архистратига Михаїла до Унівської лаври.

  Богослужіння очолив і благословив прочан на молитву Преосвященний владика Венедикт, правлячий архиєрей Чиказької єпархії.

 • 26 Серпень 2017 (10:03)

  22 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України була організована Vl молодіжна велопроща до Погінської Матінки Божої, прославленої в чудотворній іконі. Організатором велосипедного заходу витупив парох с. Лісна Тарновиця о.Василь Нагорняк.

  Вранці до церкви Св. Косми і Дем’яна, що в Лісній Тарновиці, з’їхалися паломники. Після спільної молитви за щасливу дорогу, окроплені свяченою водою всі вони вирушили в цікаву духовно-натхненну подорож, під час якої молились за мир в Україні.

 • 26 Серпень 2017 (12:54)

  Чудотворна ікона показує нам, що Богородиця не є далекою Королевою, але Матір’ю, що обіймає Своїх дітей. Про це роздумує Папа Франциск у своєму посланні учасникам ювілейних святкувань на Ясній Горі в Ченстохові в Польщі. У суботу, 26 серпня 2017 р., в день літургійного вшанування Ченстоховської Богородиці, Небесної Покровительки Польщі, в Марійському національному санктуарії за участю єпископату та найвищих представників влади відбулися урочисті святкування, приурочені 300-річчю коронації чудотворного образу.

 • 27 Серпень 2017 (09:27)

  У неділю, 27 серпня 2017 р., після проказування молитви «Ангел Господній», Папа Франциск прийме у Климентинському залі Апостольського палацу учасників конференції, організованої Міжнародною Мережею Законодавців Католиків. Мова йде про згуртування католицьких парламентарів, засноване 2010 року під патронатом Віденського Архиєпископа Крістофа Шенборна з ініціативи католицького члена британської Палати Лордів Девіда Алтона. Щороку вона проводить зустріч, що відбувається в італійському Фраскаті.

 • 27 Серпень 2017 (09:31)

  У 2016 році Синод Єпископів дав завдання Патріаршій Катехитичній комісії подати звіт стосовно теперішнього стану релігійної освіти у нашій церкви в цілому світі. Зрозуміло, що основною темою Синоду Єпископів у 2018 році буде “Катехизм”.

  Було заплановано провести чотири конференції. Перша нещодавно відбулася у Прудентополісі, Бразилія (27 – 29 липня). Наступна пройде у Львові, Україна (28-29 серпня 2017 року). У жовтні, конференція відбудеться у Вінніпезі, Канада (16-18 жовтня 2017 року) і остання – у Стенфорді, США (23-25 жовтня 2017 року).

 • 27 Серпень 2017 (13:47)

  Офіційний представник Святого Престолу П'єтро Паролін висловив стурбованість роликом, в якому терористичне угрупування "Ісламська держава" називає своєю наступною мішенню Папу Римського. Про це пише Daily News.

  "Кардинал П'єтро Паролін, офіційний представник Святого Престолу, заявив журналістам в суботу, що днем ​​раніше він побачив відео, яке вказує на те, що Папа є мішенню бойовиків", - сказано в повідомленні.

 • 27 Серпень 2017 (13:49)

  Над столицею Святого Престолу, містом-державою Ватиканом, помічено невідомий безпілотний літальний апарат (дрон). Про це повідомляє італійський ресурс RaiNews.

  Також під час польоту апарату всі автомобілі внизу почали видавати підозрілий гул.

 • 27 Серпень 2017 (13:51)

  Як ми вже повідомляли, 11 липня 2017 р. у Ватикані був оприлюднений Апостольський Лист Папи Франциска «Maiorem hac dilectionem» (Більшої від тієї любові), яким відкривається шлях до беатифікації вірних, які, спонукувані любов’ю, героїчно віддали своє життя за ближнього, добровільно та свідомо приймаючи неминучу й передчасну смерть з наміром наслідувати Ісуса.

 • 27 Серпень 2017 (18:12)

  «Релігія належить до природи людини», – таку думку висловив кардинал Жан-Луї Торан, Президент Папської Ради з питань міжрелігійного діалогу, під час своєї доповіді, виголошеної на початку серпня під час літнього дискусійного табору в містечку Пассо-дель-Тонале, що в італійських Альпах. Пропонуємо вам підсумок його роздумів.

  У багатьох виникає запитання, чи держави зможуть гарантувати безпеку суспільства та захист довкілля. У цьому контексті постає запитання про те, чи в цьому світі можливо вірити в Бога і чи можна вірити в людину?

 • 27 Серпень 2017 (19:57)

  Сьогодні євангелист Матей подає для нашої духовної поживи розповідь про дуже глибоку, проте коротку, зустріч Ісуса Христа з багатим юнаком. Цей юнак був добрим хлопцем, бо змалку намагався виконувати всі Божі Заповіді.

 • 28 Серпень 2017 (09:53)

  28 серпня наша церква відзначає останнє велике свято церковного року – Успіння Пресвятої Богородиці.

  Церковний рік не тільки багатий иа різні Богородичні свята, він також ними починається і завершується.

  Відкриває його свято Різдво Пресвятої Богородиці, а завершує – її славне Успіння що в наших літургійних книгах має таку величну назву: “ Успіння Пресвятої славної Владичиці нашої Богородиці Приснодіви Марії”.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць