Найпопулярніше

 • 22 Березень 2024 (13:02)

  Блаженніший Святослав іменував нового провінційного капелана для спільноти «Віра і Світло» в Україні. Ним став о. Володимир Битюга.

 • 22 Березень 2024 (13:03)

  З 19 по 21 березня в м. Сент-Луїс (штат Міссурі, США) відбувалася щорічна весняна зустріч єпископів Східних Католицьких Церков Сполучених Штатів Америки. Традиційно, зустріч відбувається на запрошення єпископа Іллі Зайдана з маронітської католицької єпархії Богоматері Лівану в Маронітському пасторальному центрі, розташованому поряд із маронітським собором Святого Раймонда в центрі Сент-Луїсу.

 • 22 Березень 2024 (13:06)

  21 березня 2024 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист» (

 • 22 Березень 2024 (15:46)
  У п’ятій проповіді з нагоди Великого Посту проповідник Папського дому роздумував над розпізнаванням Божої волі, щоб належно прислухатися до натхнень Святого Духа, слідуючи дорогою за Христом.
   
 • 22 Березень 2024 (15:52)
  У Ватикані та Римі відбувається проміжна зустріч Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та інституцій (IFLA), найважливішої бібліотечної організації, членом якої є Ватиканська Апостольська Бібліотека. В програмі – зосередження уваги на дослідженням, практиках стійкості та повторного використання цифрових колекцій.
   
 • 22 Березень 2024 (15:54)
  Єпископська конференція Франції, зібрана на свою пленарну асамблею, висловилася щодо президентського законопроекту, що передбачає так звану «штучно викликану смерть». Імперативом людяності, наголошують вони, є полегшувати страждання, а не переривати життя.
   
 • 22 Березень 2024 (17:44)

  Хай цей образ славити людська душа не перестане,

  Хай зі шаною кожен перед ним стане,

  Хай зі серця кожного хвала Божому Милосердю лине

  Тепер, і на віки вічні, і щогодини

  Щоденник с. Фаустини Ковальської, 1

 • 22 Березень 2024 (18:30)

  Виступаючи під час заходу з нагоди Дня боротьби з проявами расизму, ватиканський дипломат вказав на різні форми цього явища, боротися з яким потрібно в корені, тобто, усуваючи невігластво та упередження.

   

  Расизм сьогодні набуває різних форм, яким необхідно протистояти діями, спрямованими на «пошану гідності, притаманної кожній людині». Про це заявив Постійний спостерігач Святого Престолу при ООН в Нью-Йорку архиєпископ Ґабріеле Каччя, виступаючи 21 березня 2024 р. під час зустрічі, присвяченої Дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

 • 23 Березень 2024 (12:30)

  Наша радість у воскреслому Христі — це не радість, яка позбавляє від бід і болю цього життя. Навпаки, Ісус постраждав, помер і воскрес із мертвих з любові до нас, даючи нам фундамент надії посеред наших випробувань.

 • 23 Березень 2024 (12:32)
  Зустрічаючись із керівниками та працівниками суспільного італійського мовника «RAI», Святіший Отець зосередився на елементі служіння та суспільному вимірі комунікації.
   
 • 23 Березень 2024 (13:33)

  У спільному комюніке зазначається, що перемовини відбулися у позитивній атмосфері, розглянувши деякі відкриті богословські питання, що вийшли на яв у документах Синодальної дороги в Німеччині.

   

  У п’ятницю, 22 березня 2024 р., у Ватикані відбулася чергова зустріч між представниками Римської курії та Німецької єпископської конференції з метою продовжувати діалог, започаткований під час візиту ad Limina німецьких єпископів у листопаді 2022 року, і одним із наступних етапів якого стала зустріч у Ватикані 26 липня минулого року.

 • 23 Березень 2024 (13:37)

  20 березня 2024 року Верховна Рада України не підтримала депутатський запит до Президента України від групи народних депутатів України (Р.ТістикО.Савчук та інших - всього 6 депутатів) щодо передачі костелу Святого Миколая у місті Київ релігійній громаді Римсько-Католицької церкви в Україні.

 • 23 Березень 2024 (16:12)

  На Великдень площа Святого Петра перетвориться на великий сад. Квіти та рослини з Голландії та Італії прикрашатимуть площу впродовж Великого Тижня – основоположного моменту всього літургійного року, повідомило Губернаторство Держави Ватикан.

 • 23 Березень 2024 (18:33)

  Організатори всесвітньої ініціативи «Година Землі» закликають 23 березня 2024 р. вимкнути на годину світло на вулицях, площах і в помешканнях, аби привернути увагу до проблем забруднення довкілля. До цієї ініціативи приєднується також і Ватикан.

 • 23 Березень 2024 (19:12)

  «Ми не вперше маємо справу з війною, тому не стільки війна ускладнює , скільки контекст ненависті, образи, браку довіри, розчарування», – визнає кардинал. Говорячи про поточну ситуацію на Святій Землі, П'єрбаттіста Піццабалла, Латинський Патріарх Єрусалиму вказує на труднощі, з якими стикаються християни перед Великоднем у Палестині та Ізраїлі, коли там триває відкритий збройний конфлікт. Він наголошує, що Великдень святкуватимуть, хоча й нелегко, пише Vatican News.

 • 23 Березень 2024 (19:20)

  Кардинал Герхард Мюллер розкритикував позицію німецького єпископату щодо партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD).

  У лютому на весняному пленарному засіданні Конференція єпископату одноголосно ухвалила заяву під назвою «Етнічний націоналізм і християнство несумісні». У ньому єпископи чітко відмежувалися від «Альтернативи для Німеччини», заявивши, що це партія, за яку християни не можуть голосувати, пише pch24.pl.

 • 23 Березень 2024 (19:36)

  Принцеса Уельська, Кетрін “Кейт” Міддлтон, у п'ятницю здивувала світ, публічно оголосивши, що вона бореться з раком і перебуває на ранніх стадіях лікування.

  Після заяви принцеса також звернулася до інших хворих і попросила не втрачати надії.

  “У цей час я також думаю про всіх тих, чиє життя постраждало від раку. Усіх, хто зіткнувся з цією хворобою, прошу, не втрачайте віри чи надії. Ви не самотні”, — сказала 42-річна Міддлтон у відеозверненні 22 березня.

 • 23 Березень 2024 (20:07)

  Йдеться про Церкву Архангела Михайла у селі Сможе.

  На Львівщині загорілась 150-річна дерев’яна церква. Рятувальники отримали повідомлення про пожежу у селі Сможе Стрийського району 23 березня о 10:53. Про це повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у пресслужбі ДСНС.

 • 24 Березень 2024 (14:43)

  23 березня 2024 року, у першу суботу Великого посту, єпископи та священники Української Греко-Католицької Церкви звершили Божественні Літургії в межах соборної молитви, зініційованої Радою єпископських конференцій Європи (CCEE). Літургійний намір цього року — за жертв воєн, що тривають в Україні та на Святій землі, а також за учасників Папського Синоду Єпископів.

 • 24 Березень 2024 (14:44)
  Завершуючи велелюдне богослужіння на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск закликав не забувати у своїх молитвах про стражденну Україну, скеровуючи думку до тих, хто опинився без електропостачання через нещодавні обстріли інфраструктурних об’єктів.
   

  У неділю, 24 березня 2024 р., Папа Франциск очолив на площі Святого Петра у Ватикані Євхаристійне богослужіння з нагоди Вербної неділі. Воно завершилося проказуванням молитви «Ангел Господній», перед яким Святіший Отець звернувся із кількома словами до учасників спільної молитви.

Сторінки