Найпопулярніше

 • 21 Жовтень 2017 (09:30)

  21 жовтня у смт Коротич під Харковом відбудеться відкриття нового будинку «Самотньої матері». Це спільний проект Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні та католицьких монахинь згромадження Малих Сестер Місіонерок Милосердя (оріоністок), які вже близько 20 років на Харківщині працюють з дітьми вулиці та самотніми матерями, що опинились в кризових ситуаціях, повідомляє прес-служба дієцезії.

 • 21 Жовтень 2017 (09:30)

  Урочистості розпочались святковим молебнем в Архікатедральному та Митрополичому Соборі Воскресіння, який очолив Владика Володимир Війтишин у співслужінні з о. Ярославом Рохманом, капеланом клінічного центру паліативної допомоги, о. Володимиром Чорнієм, директором БФ Карітас Івано-Франківськ, та іншими. По завершенню молінь, в музеї мистецтв Прикарпаття відбулося вручення нагород з нагоди 20-річчя паліативної служби.

 • 21 Жовтень 2017 (09:31)

  Французький священик Патрік Дебуа прийняв як своє завдання нести допомогу мешканцям Іраку, які були жертвами так званої Ісламської держави.

  Чимало хто з них із трудом намагається відбудувати свої господарства і заново навчитися жити в суспільстві після пережитої в мусульманстві травми.

 • 21 Жовтень 2017 (09:33)

  17 жовтня 2017 року у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої 75-ій річниці створення УПА.

  Ведучі урочистої лінійки Тимків Назар та Тихонюк Олег запросили до слова отця Іринея Гумена, ЧСВВ - директора колегіуму, який освятив меморіальну дошку. У своєму виступі отець відмітив, що Церква навчила українців любити Бога і Батьківщину. І саме свідомі громадяни своєї країни створили армію УПА, яка зберегла українські традиції та релігію.

 • 21 Жовтень 2017 (09:34)

  Вікторина «Що?Де?Коли?» на тему: «Чеснота чи гріх?». Єпархіальний рівень відбудеться 18 листопада 2017 р. Б. у Дрогобичі в Реколекційно-просвітницькому центрі СДЄ "Еммануїл".

  Вікторина для двох окремих вікових груп: І група – 10-13 років, ІІ група – 14-17 років. 

  Положення про гру, умови участі, порядок і правила гри подано нижче.

  ПОЛОЖЕННЯ

  про інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»
  на тему: «Чеснота чи гріх?»

 • 21 Жовтень 2017 (09:36)

  У четвер, 19 жовтня 2017 року, військовий капелан о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, з батьками загиблих військових побував у музеї в Радомишлі. 

  “З батьками, які втратили своїх синів на сході України відвідали музей у Радомишлі. Ми, капелани, завжди поруч зі своїми військовими і навіть, коли уже їх немає, ми залишаємося поруч з їхніми рідними. Дякую Богу, що можу бути поруч!!!”, – розповідає про зустріч отець Любомир Яворський.

 • 21 Жовтень 2017 (09:37)

  «Їжа для душі» - так називається проект, який розпочаличерниці зі Згромадження дочок Божественного Милосердя в лондонському районі Шордіч.

  В будні дні з 11:30 до 20:00 вони безкоштовно пригощають гостей готелю Nundos нехитрими обідами. Умова одна: необхідно відкласти свій мобільний телефон і спілкуватися з іншими відвідувачами або самими черницями.

 • 21 Жовтень 2017 (09:38)

  Фірма Apple усунула зі свого інтернет-магазину App Store додаток Human Coalition — пролайфівську програму, повідомляє lifesitenews.com.

  Популярний за океаном додаток був в App Store від 2014 року. Завдяки ньому захисники життя могли отримувати інформацію про людей, без їхніх імен та прізвищ, які перебувають у кризовій ситуації або збираються зробити аборт. Одночасно це означало заклик за молитви за матерів та їхніх ненароджених дітей. Додаток показував кількість тих, хто зголосився молитися в конкретному намірі.

 • 21 Жовтень 2017 (09:39)
  В Івано-Франківську вшанували 70-ті роковини найбільшої депортаційної операції "Захід".

  Протягом 5 днів з 21 по 26 жовтня з західних областей України вивезли понад 77 тисяч осіб. Офіційно зі Станіславської області вивезли – 11 тисяч 883 особи.

 • 21 Жовтень 2017 (09:43)

  19 жовтня 2017 року у храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії вперше стрийська молодь зібралась на молитву ТЕЗЕ разом із бр. Бенуа, котрий перебуває в Україні з місією, метою якої є підготовка до «Паломництва довіри» — щорічної міжнародної зустрічі, яка проходитиме цього року у Базелі (Швейцарія). Учасники зустрічі прославляли Бога піснями і псалмами, а також розважали у тиші над словами з Євангеліє. Брат Бенуа, розповідаючи про свою спільноту, запевнив присутніх у тому, що вони завжди моляться за Україну та просять у Господа миру.

 • 21 Жовтень 2017 (09:47)

  Якщо ви тонете в неприємних думками і ніяк не можете їх позбутися, терміново потрібно це змінювати. Ось, наприклад, 7 способів викинути з голови непотрібний негатив.

  Коли в голові заводяться негативні думки, люди часто намагаються їх позбутися, щоб не хвилюватися даремно. Але чим більше ви намагаєтеся не думати про негатив, тим більше до нього схиляєтеся. Для того, щоб справді перестати концентруватися на поганому, потрібно дещо вагоміше, аніж спроби не думати. До вашої уваги 7 порад, як вибратися з прірви негативу та не забивати собі голову.

 • 21 Жовтень 2017 (21:09)

  У цьому випуску програми о. Віталій Барабаш навчить вас готувати курку на свіжому повітрі у мальовничому селі Гавареччина, що на Золочівщині.

  Для приготування Вам знадобляться: курка, сіль та спеції, олія, гарний настрій та бажання готувати.

  Отож, зичимо цікавого перегляду та смачного!

 • 22 Жовтень 2017 (00:41)

  21 жовтня 2017 р. в парафіяльному храмі св. пр. Іллі, с.Княже, Золочівського деканату, Львівської Архиєпархії УГКЦ, ГО «Центр Дорога» реабілітаційний центр для хімічнозалежних, та спільнота Via Vita, урочистою Св.Літургією розпочали святкування дня свого заcнування.

 • 22 Жовтень 2017 (13:01)

  «Ви більше не є парохами чи парафіяльними сотрудниками, але священиками-студентами. І цей новий статус може спричинити небезпеку втратити рівновагу між чотирма колонами, на яких опирається життя пресвітера: духовний вимір, академічний, загальнолюдський та душпастирський», – мовив Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції спільноту Папської Бразилійської Колегії.

 • 22 Жовтень 2017 (13:02)

  «Мені дуже приємно зустрітись із вами, зокрема тому, що цими днями ви роздумували над дуже важливою темою для життя Церкви у її ділі євангелізації та християнського виховання: «Катехизація та особи з обмеженими можливостями», – розпочав свою промову Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції в апостольському палаці у Ватикані учасників симпозіуму, організованого Папською Радою сприяння новій євангелізації.

 • 22 Жовтень 2017 (13:04)

  «Місія в серці християнської віри» – такою є тема Всесвітнього місійного дня, який 2017 року припадає на 22 жовтня. У Посланні з цієї нагоди Святіший Отець наголошує на тому, що за своєю природою Церква є місійною, бо інакше була би тільки одним із товариств, які швидко вичерпують свою мету й перестають існувати.

 • 22 Жовтень 2017 (13:08)

  Нещодавно у столиці Угорщини Будапашті провели зустріч представники Єпископських конференцій центрально-східної Європи, що тривала 18-19 жовтня 2017 року та проходила в рамках діяльності Ради Єпископських Конференцій Європи. Під час неї єпископи Чеської Республіки, Хорватії, Польщі, Словаччини та Угорщини відвідали історичне місто Вишеґрад, де в середньовіччі неодноразово зустрічалися провідники їхніх народів, та місто Ештерґом, де спільно молилися в базиліці св. Адальберта (Войцеха), мученика і єпископа Праги, спільного покровителя регіону.

 • 22 Жовтень 2017 (13:09)

  Наступного дня після прибуття до Великобританії, Блаженніший Святослав розпочав свою пасторальну візитацію в м. Йоркшир (Yorkshire town) і Галіфакс (Halifax). Пасторальна візитація ознаменовує 60-річчя заснування Єпархії, а також співпадає з 40-річчям парафії Галіфаксу.

 • 22 Жовтень 2017 (13:10)

  У суботу, 21 жовтня 2017 р., у соборі Пресвятої Родини у Барселоні відбулася беатифікація 109 мучеників із Згромадження Місіонерів Синів Непорочного Серця Діви Марії, що загинули під час релігійного переслідування в Іспанії у 30-роки минулого сторіччя.

 • 22 Жовтень 2017 (13:11)

  Від 22 до 25 жовтня у Ватикані з офіційним візитом перебуватиме греко-православний Патріарх Єрусалиму Теофілос ІІІ, який у понеділок, 23 жовтня 2017 р., зустрінеться з Папою Франциском. Про це повідомляє Папська Рада сприяння єдності між християнами, пригадуючи що Папа і Патріарх вже двічі зустрічалися 2014 року: під час паломництва Святішого Отця до Святої Землі у травні та під час молитви за мир, що відбулася у Ватиканських садах у червні.

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць