Найпопулярніше

 • 29 Квітень 2023 (00:31)

  Зустрічаючись із єпископами, духовенством, богопосвяченими особами та душпастирськими співпрацівниками Угорщини, Святіший Отець закликав їх приглянутися до Євангелія, яке дарує благодать розпізнання сьогодення, будучи благовісниками християнського пророцтва.

   

 • 29 Квітень 2023 (00:35)

  Звертаючись через послання до учасників Міжнародного конгресу Всесвітньої організації овуляційного методу Білінґа, Папа Франциск виокремив, зокрема, зміст взаємної любові та бажання батьківства, до якого покликана людина.

   

 • 29 Квітень 2023 (00:41)

  Отець Альберт Гаспарян, настоятель римо-католицької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Умані, розповідає про ракетні обстріли міста, внаслідок яких загинуло щонайменше 19 осіб. «Часто Бог залишається останньою опорою, і духовною міццю, щоб прямувати до перемоги, перемагати несправедливість, кривду, і допомагати людям в тому болю, який вони переживають», – підкреслив він.

   

 • 29 Квітень 2023 (18:40)

  Зустрічаючись з вбогими та біженцями, Святіший Отець сказав, що Божа любов, яку нам дарує Ісус, дає надію на інше майбутнє, зокрема, через викорінення у суспільстві зла байдужості.

   

 • 29 Квітень 2023 (18:43)

  Суботній ранок другого дня Апостольської подорожі Святішого Отця в Угорщину розпочався з відвідин католицького закладу для незрячих і слабозорих дітей.

   

  Другий день Апостольської подорожі Папи Франциска в Угорщинц, 29 квітня 2023 року, розпочався із відвідин католицького закладу для дітей з вадами зору імені блаженного Ласло Баттяні-Штраттманна.

 • 29 Квітень 2023 (18:45)

  Перша половина другого дня Апостольської подорожі Папи Франциска в Угорщину завершилася відвідинами греко-католицького храму Покрова Пресвятої Богородиці в Будапешті.

   

 • 29 Квітень 2023 (18:49)

  В інтерв'ю для Радіо Ватикану настоятель української греко-католицької громади в Будапешті отець Дам’ян Габорій розповів про життя цієї громади та про те, як вони готуються до зустрічі зі Святішим Отцем.

   

  У другий день свого візиту до Будапешта Папа Франциск зустрінеться з бідними і біженцями. Серед біженців будуть також українці, які втекли від повномасштабної війни. Настоятель української греко-католицької громади в Будапешті отець Дам’ян Габорій розповів про життя цієї громади та про те, як вони готуються до зустрічі зі Святішим Отцем.

 • 29 Квітень 2023 (18:52)

  Наша молитва сьогодні є моментом подяки Богові. Подяки за всіх святих, великих людей, яких Господь Бог послав нашим сестрам, і за тих сестер, яких зібрав у згромадження. Дякую, сестри, за те, що ви сьогодні є у вашій місійній станиці в Харкові. Бо серед моменту великого болю, страждань нашого народу, коли ворог сіє смерть, так бракує когось, хто б ширив життя, хто би світив Божим світлом серед плачучого, зраненого й страждаючого народу.

   

 • 29 Квітень 2023 (22:20)

  Отець Генріх Мосінг досі єднає науку й віру. 27 квітня 2023 року в приміщені Науково-дослідницького інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась урочиста конференція, на якій був присутній архієпископ Мечислав Мокшицький.

   

 • 29 Квітень 2023 (22:23)

  Зустріч з молоддю стала заключною велелюдною подією другого дня Апостольської подорожі Папи Франциска в Угорщину.

   

 • 29 Квітень 2023 (22:28)

  Готуючись до Ювілею 2025 року, в контексті відзначення 60-річчя Другого Ватиканського Собору, ми започаткували спеціальний цикл роздумів, присвячений поглибленню його спадщини. Сьогодні – розповідь про обрання Папи Івана ХХІІІ, про очікування від цього вибору колегії кардиналів, про перші несподіванки, що були пов'язані з цим Наступником святого апостола Петра, а також про ті потреби Церкви, які назріли для того, щоб почати пошук відповідей на них, зокрема і через проведення вселенського Собору.

   

 • 1 Травень 2023 (11:11)

  Проповідуючи під час Святої Меси в Будапешті, Папа Франциск закликав пастирів і всіх мирян бути відкритими дверима для всіх, хто шукає втіхи, стаючи посередниками Божої благодаті.

   

 • 1 Травень 2023 (11:25)

  Після Євхаристійного богослужіння, яке Папа Франциск у неділю, 30 квітня 2023 р., відслужив на площі Лайоша Кошута в Будапешті, ввірив Пресвятій Богородиці Європу.

   

  Перед проказуванням молитви «Царице неба» в останню неділю квітня Папа ввірив Пресвятій Богородиці весь біль народів, які страждають від війни, згадавши і про мученицький український народ. "Богородице, влий у серця прагнення будувати прийдешнє надії, а не війни", - просив наступник св. Петра.

 • 1 Травень 2023 (11:28)

  Стан здоров’я та участь у СДМ, повернення культурних пам’яток, вивезених у періоди колонізації та українське прохання про повернення дітей, контакти з росіянами та прийняття мігрантів. Про це журналісти запитували Папу під час перельоту з Угорщини до Італії.

   

 • 1 Травень 2023 (11:33)

  Заключною подією Апостольської подорожі Папи Франциска в Угорщину стала зустріч з представниками світу науки та культури, що відбулася в осідку факультету інформатики та біоніки Угорського Католицького Університету.

   

 • 1 Травень 2023 (11:35)

  Сьогодні українська жінка плаче і не знає як втішитися. Найдорожчі слова сьогодні в Україні жіночого роду: Батьківщина, Україна, Мама. І всі вони плачуть. Але те слово Боже, яке ми нині чуємо, змінює все. Про це в неділю Мироносиць сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у проповіді під час Літургії, яку звершив у провінційному домі сестер служебниць у Львові.

   

 • 1 Травень 2023 (11:37)

  1 травня, за християнською традицією, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочався місяць, присвячений особливій молитві до Пресвятої Богородиці. Цей час ми також називаємо маївками. У травневі дні віряни в особливий спосіб величають Матір Божу та просять у Неї заступництва.

   

 • 1 Травень 2023 (12:15)

  Під гаслом «Діти – майбутнє Польщі» 18 червня вулицями столиці пройде Національний Марш за Життя і Сім’ю.

  Метою ініціативи, яка щороку збирає тисячі людей, є демонстрація прихильності до традиційних цінностей і католицької віри.

  Марш має показати, що для побудови майбутнього потрібні діти та родини.

  «Протягом десятиліть ми спостерігаємо систематичне зниження народжуваності в Польщі. Ця тривожна тенденція особливо посилилася останніми роками: торік у Польщі народилося лише 305 тисяч дітей, що є найгіршим результатом принаймні з часів Другої світової війни.

 • 1 Травень 2023 (12:51)

  Вперше від часів реформації у коронації короля Чарльза (Карла) ІІІ знову братимуть участь католицькі єпископи. Відповідно до опублікованої програми коронації, на завершення урочистості 6 травня своє благословення королю Чарльзу уділить архиєпископ Вестміестеру, кардинал Вінсент Нікольс.

  Ініціатива запросити католицьких єпископів вийшла від самого короля, який на церемонію коронації захотів запросити представників інших християнських спільнот. Новинкою будеж також те, що ще перед коронацією Чарльз ІІІ складе обітницю «охороняти усі релігії».

 • 1 Травень 2023 (15:23)

  Уряд Віктора Орбана вкотре входить у конфлікт з єврократами з Брюсселі. Угорська міністр справедливості оголосила, що її країна невдовзі матиме найжорсткіше законодавство, що охоронятиме мораль дітей від нападів з боку ідеологів ЛГБТ. Єврокомісія оцінила, що ці напрямні не відповідають положенням Євросоюзу.

Сторінки

Паломництво Святими місцями